Hakkımızda

Hakkımızda

2019 yılında İzmir’de Fulden ELVERİR tarafından kurulan Elverir Hukuk & Danışmanlık Bürosu, geçmiş tecrübeleri ile hukuk & ceza alanında bilgi ve tecrübelerini aktarmaya başlamıştır. Yakın geçmiş dönemde faaliyete başlayan Elverir Hukuk & Danışmanlık Bürosu, bugün bile geniş bir çevreye hitap ederek hukuk hizmeti vermektedir. Devam eden yıllarda istikrarlı, dinamik ve genç kadrosu ile hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Elverir Hukuk & Danışmanlık Bürosu müvekkil – vekil ilişkisi içerisinde en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayarak faaliyetlerini yürütmektedir. Gerek ulusal gerekse de uluslararası alanda farklı hukuk yaklaşımlarını takip ederek güncel haberlerden anında haberdar olmanızı sağlamaktadır. Avukatlık hizmetinin bir gereği olan ; davanın sonuçlarını tüm ihtimalleri ile birlikte çizelge halinde çıkararak davanın sonucunda karşılaşabileceğiniz riskleri belirler, en sağlıklı, hızlı ve adalete uygun yöntemi seçmenizi sağlamaktadır. “Bir avukat size tüm seçenekleri sunar, riskleri ve şansları görmek ve göstermek onun işidir.”

Vizyonumuz

Yıllar içerisinde uzman kadrosu ile devamlılık sağlamayı amaçlayan Elverir, sadece İzmir’de değil, Türkiye’de ve uluslararası sektörde alanında profesyonel hizmet vermeyi hedeflemektedir. Çözüm odaklı bakış açısı ile “olanı” değil “olması gerekeni” yapmayı, hedef sürede en hızlı sonuçlar almayı, adaletin en doğru ve hakka uygun şekilde yürütülmesini sağlamayı hedeflemektedir. Uluslararası piyasada hukukun getirdiği saygınlığı Türkiye’de yeniden canlandırmayı kendisine amaç edinmiştir. “Bir ülkede hukuk olmadan devletin varlığından söz edilemez.” Elverir’in nihai hedefi; Türkiye’de ve uluslararası alanda çözüm ortaklı müvekkiller ile en kaliteli hizmeti üretmektedir.

Ekibimiz

Av. Fulden ELVERİR

2015 Yılında Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Fulden ELVERİR, uzman hukuk bürolarında elde ettiği tecrübelerin ardından 2019 yılında Elverir Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nu kurmuştur. Yaşar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk alanında “Analık Sigortası” konulu tezi ile yüksek lisansa başlamıştır. Aynı zamanda 42877 Sicil Numarası ile Noterlik Ünvanı olan Elverir, İzmir Barosu’nun Kadın Hakları Danışma ve Hukuk Araştırmaları Eğitim Merkezinde aktif görev almaktadır. ELSA Avrupa Genç Hukukçular Derneği ile Karşılaştırılmalı Uluslararası Hukuk sistemini tanımak amacıyla Viyana-Brno Akademik programına katılım sağlamıştır. Aynı zamanda TEDx ile 'Yolculuk Nereye?' ve Ya Öyle Değilse? konulu kişisel gelişim ve yöneticilik seminerlerine katılmıştır. AIESEC öğrenci platformunda ise ATEMCO, YES, Liderlik ve Kalkınma Zirvelerinde görev alarak; 'Meet My Friend Organisation Committee' üyeliğini üstlenmiştir.